Montáže

Montáže vodovodů a topení

 

Práce Cena
Základní jednorázová položka 140 Kč
Hodinová zúčtovací sazba 270 Kč/za každou započatou hodinu
Doprava 12 Kč/km (tam i zpět)

uvedené ceny jsou bez DPH

Objednat práci instalatéra přes elektronický formulář:

Formulář pro podání elektronické zakázky

 

Provádíme veškeré práce od drobných oprav bytových rozvodů, přes montáže, opravy a rekonstrukce v bytech, bytových jádrech, rodinných domcích, bytových domech, školách, hotelích a rekreačních zařízeních atd. až po složitá zařízení v průmyslových objektech. K tomu používáme klasické materiály, tj. plast (PPR) nebo pozinkované potrubí (např. pro požární vodovody), dále vrstvené plasty, měď, antikoro a mnoho dalších materiálů, které jsou dostupné a pro daný účel vhodné.

ppr

Montáže, opravy a rekonstrukce odpadních potrubí ve stejném rozsahu jako u vnitřních vodovodů. K tomu používáme PVC, HT, PE spojované lepením, hrdly s těsnícími kroužky (dnes nejběžnější způsob), svařováním, atd. Z široké škály výrobních programů osvědčených a vyzkoušených výrobců používáme též odhlučněné varianty nebo materiály se speciálními vlastnostmi podle požadavků zákazníka.

ht

Montáže a výměny zařizovacích předmětů tj. van, sprchových vaniček vč.zástěn, umyvadel, WC (stojících i závěsných), pisoárů, baterií a jiných výtokových armatur, bojlerů, čerpadel, ale i dodatečné instalace redukčních ventilů, filtračních zařízení apod.

Montáže, opravy a rekonstrukce topení. Montáže a výměny těles, kotlů, armatur, expanzomatů apod. Montáže podlahových vytápění vč. rozdělovačů a regulace dále podlahových konvektorů atd. Pro klasické systémy vytápění používáme rozvody z mědi, oceli i plastů.

med

Dodávka a montáž tepelných čerpadel včetně vrtů a samozřejmě i včetně navazujících topných systémů.

Dodávka a montáž solární techniky pro ohřev teplé vody a podporu vytápění.

psohlobr-016

Zvláštní kapitolu naší činnosti tvoří rekonstrukce bytových jader, koupelen či kuchyní. Tyto práce provádíme v součinnosti s ostatními profesemi (elektrikář, truhlář, zedník, obkladač atd.) tzn.na klíč. Prvním krokem je však návrh architekta, popř.vlastní řešení navržené zákazníkem. Ukázky naší práce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Montáž kuchyňských linek a koupelnového nábytku od jednoduchých sestav pro běžné „panelákové“ byty, po luxusní atypická řešení splňující požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Jednoduchou sestavou však není běžná kuchyňská linka jako produkt sériové výroby. I naše nejjednodušší sestava reaguje na prostorové požadavky zákazníka, neboť právě u „panelákových“ bytů je stoprocentní a účelné využití prostoru velmi důležité.

4

Ne každý, kdo přestavuje koupelnu nebo si pořizuje novou kuchyň, je technicky založený člověk s dokonalou představivostí, s citem pro detail a schopností posoudit co reálné je a co nikoliv. Hlavním úkolem poradenského oddělení je poskytnout laikovi i odborníkovi cenné technické informace, které při vlastní realizaci mohou ušetřit spoustu času, dohadů a zejména peněz. Určitě je lepší dohadovat se nad papírem nebo před monitorem počítače, než v hotové koupelně či kuchyni, kdy už se s výsledkem moc dělat nedá.

Na základě blíže specifikovaného zadání rádi vytvoříme 3D vizualizaci s reálnými obrysy nové koupelny včetně zařizovacích předmětů a obkladu.

vizual

Comments are closed.