Obchod

Prodejna je nově v ulici Makovského 1145/3 v Praze 17 – Řepích. Sledujte naše stránky

Hlavním úkolem obchodu je zajištění materiálu pro montáže a to jak vlastní, tak i ostatních zákazníků. Výhody se projeví zejména při odběru materiálu na celou konkrétní zakázku, kdy lze dodávku časově naplánovat a tím zcela vyloučit čekání na výdej a prostoje. V takovém případě je dodávka ve smluvený termín připravena k odběru, popř. zavezena přímo na stavbu. U stálých a významných zákazníků uplatňujeme výrazné slevy a ve zvláštních případech i systém odložených plateb.

Protože sami provádíme montáže, uplatňujeme získané zkušenosti i v obchodě. Ve většině případů jsme schopni poradit s volbou materiálů i způsobem montáže a sami již obchodujeme s materiálem, který se nám na vlastních akcích osvědčil.

imgp5903

Objednávky na dodání materiálu přijímáme též e-mailem. Nejedná se o klasický internetový obchod, ale jakýsi derivát výhod, kdy zákazník, který ví, co potřebuje a umí svůj požadavek přesně specifikovat, nemusí osobně navštívit obchod a tím ušetří mnoho cenného času, který pak může věnovat montáži. V takovém případě je třeba předem dohodnout způsob platby a dodání materiálu.

Pokud si zákazník v našem poradenském oddělení vybere zboží, pak vlastní odběr (nebude-li zboží zavezeno přímo zákazníkovi) a zaplacení proběhne v tomto obchodě.

Comments are closed.